a
Internetový obchod s polepy na motocykly

SPONZORING

Profesionální sport

Naše firma se aktivně podílí na podpoře motocyklového závodního týmu MONTÁŽE BROŽ RACING TEAM, který závodí na špičce MČR v třídě Supersport 600, ale také MME Supersport a Superbike.

Hlavním jezdcem tohoto týmu je zkušený závodník Jiří Brož, který v loňské sezóně po výborných výsledcích získal titul Mistra ČR Supersport. Tento pilot je také několikanásobný vítěz ve slavném závodu 300 Zatáček Gustava Havla!

V letošním roce má jezdec k dispozici zbrusu nový 600ccm stroj - Yamaha YZF-6R model 2010 disponující reálným výkonem přes 140 koňských sil.

V teamu jsou dva další zkušení jezdci a to Michal Chalupa a Jiří Klejch, kteří jezní na shodném motocyklu jako Jiří brož

Více info na: http://www.montazebroz-rt.cz

Amatérský sport

Abychom podpořili také začínající piloty závodních motocyklů, stali jsme se reklamním partnerem závodního týmu, který se účastní seriálu závodů Czech Endurance Cup (http://www.cec.cz) - týmu MBR Team, který jezdí na strojích Kawasaki ZX-6R a Honda CBR 600RR (tedy třída tzv. "supersport" neboli volná třída do 600ccm). Tuto stáj však nepodporujeme pod jménem M-DESIGN, ale pod obchodním jménem našeho nového internetového obchodu http://www.moto-polepy.cz, který je zaměřen na polepy na motocykly. I tomuto "amatérskému" týmu přejeme hodně vyhraných závodů !

Více info na http://www.montazebroz-rt.cz/cec

Těchto závodů se také účastníme jako piloti, držte nám palce ...

Přihlášení:

NEJNOVĚJŠÍ

INFO

Dnes je Sobota 15. Června 2024
a svátek má Vít
zítra Zbyněk

Celkem návštěv: 594 625

Mapa webu Mapa webu
Přidat do oblíbených

RYCHLÝ KONTAKT

TEL: +420 739 431 036
e-mail: info@moto-polepy.cz

GPS souřadnice:
Loc: 50°13'1.262"N, 15°53'25.582"E

MOTO-POLEPY.CZ - internetový obchod ( nejen ) s polepy na motocykly.
2010 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...